O firmie

Poznaj moc głębokiego oddechu

Przygotuj się na zmiany. Uwaga, bo niejednokrotnie Cię zaskoczymy.

Zacznijmy od kilku słów wyjaśnienia. Słowo terapia nie zawsze wywołuje pozytywne skojarzenia. Niekiedy łączy się z bólem, strachem lub wyrzeczeniami. Znajdujesz się w miejscu, w którym znaczenie tego słowa ulegnie zmianie. Wystarczy do niego dodać tlen.

A teraz wejdź do komory hiperbarycznej. Połóż się wygodnie. Pierwsze, co usłyszysz to cisza. Przerwą ją jedynie miarowe wdechy i wydechy. Tak w ogromnym skrócie wygląda terapia w komorze hiperbarycznej – najcichszym urządzeniu w swojej klasie. Jednak nie na ciszy warto się skupić.

Oddech jest czynnością wykonywaną rutynowo. Właśnie dlatego nie poświęcamy mu specjalnej uwagi. Tak było jeszcze cztery lata temu, gdy pomysł na komorę hiperbaryczną kiełkował w głowie jednego z założycieli projektu HIPERMEDICO. Wszystko zmieniło się, gdy poznaliśmy możliwości lecznicze czystego, skoncentrowanego tlenu. Wiedzieliśmy, że komora hiperbaryczna wniesie wiele dobrego. Jednak takiej rewolucji chyba nikt się nie spodziewał!

Poznaj komorę hiperbaryczną Hyper One. To urządzenie, z którym połączy Cię niewidzialna, tlenowa więź.

Poznaj Hipermedico

Hipermedico powstała w Polsce. Miękkie komory hiperbaryczne z naszym znakiem firmowym trafiają do pacjentów na terenie całej Europy od 2019 roku. To produkt, który nas wyróżnia. Produkujemy go jako jedyni w całej Polsce.

Nasze urządzenia trafiają do sanatoriów, gabinetów lekarskich i kosmetycznych. Z komór hiperbarycznych można korzystać także w warunkach domowych.

Powrót do zdrowia po polsku

Produkcja komór hiperbarycznych to efekt trudności, które napotkaliśmy na swojej drodze. Okazuje się, że zakupienie takich urządzeń poza granicami Polski wiązało się z papierologią. Nieodłącznym dodatkiem były także rosnące koszty. A jak mawiają: potrzeba matką wynalazku. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy pracę nad produkcją komór hiperbarycznych w Polsce. Pierwsze, co się zmieniło, to dostępność urządzenia. Daj nam tydzień, a montażyści pojawią się u Ciebie z zakupioną komorą hiperbaryczną. Kolejną rzeczą jest koszt. Inwestując w polskie urządzenie nie płacisz cła, VAT-u i omijasz odprawy celne. W dodatku na komorę od Hipermedico otrzymasz gwarancję. W przypadku awarii części eksploatacyjnych, wymieniamy je w przeciągu kilku dni. Oznacza to maksymalne skrócenie czasu unieruchomienia urządzenia. Korzyści jest więcej. Jednak nie poznasz ich, nim się z nami nie skontaktujesz.

pomagamy i wspieramy Efekty terapii
Już jedna sesja w komorze hiperbarycznej wystarczy, by płynąca krew odżywiła organizm tlenem
Zabieg ten stymuluje układ nerwowy pacjenta
hiperbaria coraz częściej pojawia się jako jeden z elementów rehabilitacji pacjentów onkologicznych.